“Якщо новий український Президент дійсно є сильним лідером…” Хатія Деканоїдзе розповіла, хто допоможе Зеленському

Хатія Деканоїдзе заявила в інтерв’ю виданню “Новое время“, що повернення в Україну Михайла Саакашвілі стане тестом для президента Володимира Зеленського. На думку колишньої керівниці Нацполіціі України, екс-президент Грузії, раніше також очолював Одеську ОДА, допоможе новій владі в боротьбі з корупцією, і посприяє демократичним перетворенням.

Хатія Деканоїдзе вважає, що повернення в Україну Михайла Саакашвілі буде тестом для Володимира Зеленського. Всі розуміють, що раніше його незаконно позбавили українського громадянства.

Але ж сильні люди не бояться таких же сильних людей. Тому, якщо новий український Президент дійсно є сильним лідером, якщо він не збирається вести гру за подвійними стандартами, і реально планує провести реформи, а не займатися «договорняками» і не чіпати представників старої політичної еліти, то не потрібно боятися Саакашвілі.

Також Деканоїдзе зазначила, що дуже хоче, щоб Україна в результаті зуміла вирватися з «совкової системи». Адже це все ті ж горезвісні подвійні стандарти. Насправді, вирватися з «совкової» системи цілком реально. Для цього потрібно тільки лише наявність політичної волі.

Джерело

Share