“Якщо солдати обирають Порошенка, то я з ними!”, – Ада Роговцева

В ході форуму «Команда Порошенка» знаменита українська актриса Ада Роговцева емоційно підтримала чинного президента України, повідомляє InfoResist.

«Я так розумію, що ми зібралися для того, щоб затвердити свій вибір. Ми обираємо президента, Петра Олексійовича. Він взагалі мені рідний, тому що у чоловіка був батько Петро, ​​Кость Петрович і у мене онук Олексій, що ж тут говорити”, – сказала вона.

За її словами, вона уважно придивляється до людей, оскільки така в неї професія.

«У мене так болить серце за нього, іноді він такий втомлений, такий замучений, і скільки на ту голову, скільки на те серце навалює за все, і коли говорять, переходячи рамки, щось не доробив, то зробив не так або або або. То моє серце розривається, тому що я згадую як говорив Довженко: «Боєць з недоліками – це боєць, а досконала муха – це тільки досконала муха».

Для мене Петро Олексійович – боєць. Боєць, коли він виходить один на один в світовій дипломатії, як він тримається, як він розумно тримається, мужньо тримається і головне, ось тут Вадим виступав, хлопчик, солдатик, і багато таких хлопців. Він захищений вже зараз. Тому що армія стала іншою і це титанічна робота всіх нас і президента так само», – додала вона.

Відзначимо, що на форумі присутні солдати і офіцери – учасники бойових дій на Донбасі. Роговцева щаслива бути в колі однодумців.

«Є всі командири батальйонів, всі солдати, всі хлопці, які знають що таке смерть, в цей мирний сьогоднішній день. А вони знають, ми не знаємо, а вони знають, якщо вони вибирають президента, то я з ними. Слава Україні!», – резюмувала Ада Ровцева.

Нагадаємо, з Адою Роговцевою в ході форуму трапився невеликий конфуз. Ведучий оголосив «відому актрису з сильною громадянською позицією» і до сцени впевнено пішла Роговцева. Однак їй довелося розвернутися, оскільки на сцену звали Вітовську.

Джерело

Share