“Якщо у Порошенка немає “плану В”, то він повинен його терміново готувати”, – Бацман

Члени команди президента України Петра Порошенка шукають шляхи до відступу й “запасні аеродроми” на випадок, якщо він не виграє виборів, заявила головний редактор інтернет-видання ГОРДОН Олеся Бацман.

Останнім часом у президента України Петра Порошенка сталося кілька конфліктів із людьми з близького оточення, оскільки він дізнався про їхні плани на випадок, якщо програє президентські вибори, заявила головний редактор інтернет-видання “ГОРДОН” Олеся Бацман в інтерв’ю порталу Politeka. Відео опубліковано на YouTube-каналі видання.

“Якщо у нього немає плану В, то він повинен його терміново готувати, тому що це найреальніший варіант того, що буде. Один строк ми бачили, ми бачимо результат, дякуємо, але – вистачить. Другого такого строку Україна просто не переживе як держава. Не можу сказати, наскільки особисто в нього є план В. Я знаю, що у його оточення, зокрема найближчого, цей план є. І не тільки В – і С, і D. Просто не завжди Петро Олексійович про це знає, але інформація ходить, та це ж наша людська натура: кожний готує собі шлях до відступу, розуміючи і бачачи реальну картинку.

Саме через це у Петра Олексійовича останнім часом сталося кілька конфліктів з оточенням – тому що він про це дізнався, інформація ж гуляє. Якщо це знають в інших штабах, то, звичайно ж, і він дізнається, що люди намагаються шукати собі запасні аеродроми. Йому це, звичайно, не сподобалося”, – розповіла журналістка.

Вона вважає, що в інтересах Порошенка передати владу цивілізовано.

“Тільки в одному випадку не він може сказати “до побачення”, а український народ йому це скаже – якщо він захоче піти шляхом (екс-президента, – ред.) Віктора Януковича. Коли він насильно захоче зробити з Україною те, що вона не буде сприймати. Таку пораду можна дати президенту. Він же бачить, до чого це призводить.

Україна – не та країна, яка буде терпіти несправедливість. Так, вона терпить, терпить, терпить, але в якийсь момент просто вибухає. І потім – чемодан, вокзал… і я навіть не знаю, де його можуть прийняти. Світ звужується, і країн, у які можна втекти, не так багато. Тому в його інтересах провести все цивілізовано, щоб він зміг і далі залишитися в політиці. Що чистіше ти поводишся, то приємніше тобі потім ходити вулицями Києва”, – заявила Бацман.

Як приклад вона навела першого президента України Леоніда Кравчука.

“Подивіться на Кравчука – він у чистому кайфі. Він іде, йому всі усміхаються, усі з ним вітаються, я спостерігала, як він ходить вулицями – його впізнають, і у людей це викликає приємні емоції. А не бажання плюнути в обличчя. Людина принесла у своїх руках Україні незалежність. І ті, хто зараз його критикують, вони забувають про головне: вибачте, а хто вам незалежність дав, причому безкровно? Не забуваймо про це, це дуже важливо.

Плюс він єдиний за всю історію, хто не держався зубами, не чіплявся за владу. Він сам сказав: “Я готовий піти на дострокові вибори”. Він програв і абсолютно спокійно й цивілізовано передав владу. Ось же вона, Європа, ось приклад для наслідування”, – підкреслила головред “ГОРДОН”.

Джерело

Share