Євробляхерів притиснуть по повній! До кордону краще не пхатися: що очікує українських водіїв з авто на литовських номерах.

Якщо українець згідно з довіреністю каже, що працює на компанію з Литви, він зобов’язаний мати трудовий договір з цією компанією, зареєстрований на біржі праці литовської республіки. А таких договорів більшість “євробляхерів” не має.

Українське посольство в Литві спільно з місцевою владою провело розслідування щодо схем потрапляння в Україну авто з Литви і прийшло до висновку, що їх власники найближчим часом можуть стати нев’їзними до Євросоюзу і більш того, отримати чималі штрафи. Про це в Facebook написав журналіст “1 + 1 media” Євген Плинський, зазначають Патріоти України.

Згідно з листом українського зовнішньополітичного відомства, щодо контролю за ввезенням автомобілів з литовською реєстрацією, адресованого МВС і ДФС, якщо українець згідно з довіреністю каже, що працює на компанію з Литви, він зобов’язаний мати трудовий договір з цією компанією, зареєстрований на біржі праці литовської республіки. Оформити його можна, тільки якщо маєш дозвіл від влади на роботу в Литві, за який потрібно платити до 150 євро щороку.

Журналіст також зазначає, що таких документів у власників авто на литовських номерах немає. Він підсумував: “Виходить, що всі євробляхери порушують трудове законодавство ЄС і можуть отримати депортацію і заборону на в’їзд до ЄС до погашення штрафів, які влада Литви із задоволенням почне виписувати заради наповнення своєї казни”.

Share