Їх потрібно повність ізолювати: Ада Роговцева жорстко висловилась про РФ

З тих пір, як Росія відкрито атакувала українську територію пройшло чимало часу, протягом якого багато акторів, політиків і простих громадян країни-агресора висловили свою думку щодо України і всього того, що відбувається в цілому.

Здоровими їх судження назвати не можна, що викликає певні сумніви в адекватності більшості росіян, а також переконує в тому, що пропагандистська машина Путіна працює, як годинник.

Українська актриса Ада Роговцева дала інтерв’ю каналу ZIK, в ході якого заявила – росіяни впевнені, що українці гірші за них.

Вона розповіла: «Їх привчили, що українці гірші, що ми – вигаданий народ, вигадана мова, «молодший брат». Вони завжди дуже поблажливо ставилися до нас. Я цього ніколи не відчувала, бо не дозволяла цього. Щоб там працювати, треба було знати їх мову. Я її знала без акценту. Вони вважають, що Крим російський і Севастополь – «російське місто», – наголосила вона.

Також Роговцева переконана, що «це вкорінювалося не один десяток років». Актриса заявила, що змінити ситуацію не вийде і резюмувала: «Їх не можна переговорити, перевчити, напевно, треба ізолювати себе від них».

Джерело

Share