Юліні Петіних. Петіни Вовиних! Притула виступив з потужною політичною заявою. Поставив на місце

Днями Сергій Притула заступився у мережі за свою подругу, відому українську акторку Ірму Вітовську, яка зазнала нищівної критики через публічне висловлення своєї думки щодо одного із кандидатів у президенти.

Відповідний пост шоумен опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Ірма підтримала одного з кандидатів у Президенти. У коментарях до її дописів у ФБ посипалось, цитуючи саму Ірму: «Зрадниця, агентка, брехлива, соска, дура, продалась загроші канфєти званієкрісло міністра, … і ще багато «приємних» слів». Ірма у своєму пості обурилась. І я солідарний з нею. Якого біса?!! Якого, панове?!!! Ти за Колю, я за Галю! Ну і?!!! В чому проблема?! Невже ми не можемо висловлювати свої політичні вподобання без приниження опонентів?!! Ну ми ж можемо просто говорити: «Я за Васю»! Але нііііііііііі… ми маємо обов’язково сказати: «Я за Васю, а ті хто за Толіка – це дебіли»!!!, – обурюється Притула.

Шоумен відзначив, що культура спілкування українців у соцмережах знаходиться на вкрай низькому рівні.

«Дідько забирай! За що розпинаєте одне одного?!! Юліні Петіних. Петіни Вовиних. Вовині Петіних. А за кожним з цих імен стоять мільйони людей!! Мільйони!!! Яким далі жити в одній країні! При чому люди в основній своїй масі геть зовсім не послідовні у своїй ненависті. Не вірите? Ну, дивіться… Ви масово цитуєте слова Кузьми про те, що та «п*зд*та у Верховній Раді має бути стріляна і п*ждж*на»! Ставите під цією цитатою лайки і шерите! Круто!!! Ну бо ж якісь інопланетяни нам цю Верховну Раду принесли, а не ми її вибрали!!! Чуєте, зайчики, які то все лайкають і шерять… А чого ж ви не штурмуєте тюрму, де сидить Надя Савченко?! Вона ж збиралась зробити все, що заповідав кумир!!! Підірвати к «єб*н*м» парламентську залу і добивати гранатами і з калашів. Ну?!!!! Все, як чоловік казав!!! Будете голосувати за Надю?!! Вона ж чітко виконує заповіт Андрія!!! Паяци ви!! Що найсмішніше, що половина з тих, хто зараз захоплюється Кузьмою, вже забули, як обливали його брудом під час Помаранчевої революції за підтримку «ПР» і Яника! Наше суспільство далеко не безнадійне, але має хронічні вади. Занадто багато людей у яких є дві системи координат думок: їх і неправильна! Всі хто не розділяє їх точку зору – вороги. Право на помилку? Забудь!!!», – резюмує Притула.

Джерело

Share