“Юлю геть!” , ” 20 років брехні ” та ” Юля зло”. Приїзд Тимошенко на Івано-Франківщину закінчuвся rучнuм сkандалом

В Коломиї на Івано-Франківщині з вигуками “ганьба” та “Юлю геть” зустріли кандидата в президенти Юлію Тимошенко.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого” Ольга Зеліско. Там на площі зібрались і прихильники, і противники кандидатки. Противники прийшли із плакатами 20 років брехні та “Юля зло”. Між ними і шанувальниками кандидатки спалахнула суперечка. Дехто почав знімати це на мобільні телефони. Шанувальники почали рвати плакати проти Юлі і також намагались вирвати з рук телефони на які знімали відео.

Зустріч із містянами відбулась на одній із площ міста, інформує Типовий Франківськ. Послухати лідерку партії “Батьківщина” чимало людей. Не обійшлося й без конфлікту та сутичок, а вдень в місті спостерігали й чималий затор.

Коломияни зустріли Юлію Тимошенко криками ” Юлю геть!”. Привезені на виступ люди зривали плакати з написами ” 20 років брехні ” та ” Юля зло”.
“Знімати на телефон сутичку Коломиян і найманих “шанувальників” теж було важко оскільки невідомі намагались вирвати з рук телефон”, – написала очевидець Оксана Волошин.

Нагадаємо, за даними Київського міжнародного інституту соціології, у Володимира Зеленського рейтинг становить 36,9%, Петра Порошенка – 17,7%, Юлії Тимошенко – 15,8%.
Центр протидії корупції (ЦПК) вимагає від Генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення народної депутатки та кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко.

Джерело

Share