Юрій Касьянов: “Сьогодні завдання номер один зупинити «Пороха»”

Нерідко можна почути, як в народі кажуть перед виборами: «голосуй, чи не голосуй, все одно отримаєш …». Насправді це не зовсім міф, і не цілком правда. Звичайно, серед всіх зареєстрованих кандидатів в президенти немає жодного чесного і сумлінного, і вже точно нікого, готового воювати за Україну. Тому, хто б не став президентом, радикальних змін чекати не доводиться. Який народ – такий і правитель.

Як повідомляє replyua.net, про це у своєму блозі пише військовий волонтер, блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, для того, щоб народ змінювався – повинні змінюватися правителі. Правильно було б взагалі скасувати другий президентський термін, а сам термін скоротити до двох років, або прибрати назавжди, привівши політичний устрій України до класичної парламентської республіки.

Юрій Касьянов пише, сьогодні завдання номер один зупинити «Пороха», ліквідувати «порохоботство» як клас, і, якщо не покарати, то хоча б налякати покаранням всю президентську рать. Зробити це треба, в першу чергу, для самого Петра Олексійовича, тому що ще п’ять років президентства він точно не переживе. І можливо не переживе Україна, а ми цього ніяк не можемо допустити.

Джерело

Share