“З радістю повернуть Крим”: Озвучено прогноз, коли РФ піде з України

Будь-який президент Росії, який прийде на зміну Володимиру Путіну, виведе війська з Донбасу і припинить підтримувати терористів “Л/ДНР”. Також в оточенні президента РФ багато хто готовий ввіддати Крим заради зняття санкцій Заходу.

Таку думку висловив в ефірі ObozTV, пише Обозреватель експерт з міжнародних питань Іван Яковина, коментуючи новий мирний план ОБСЄ щодо Донбасу.

“Завдання цього плану – відновити переговори про пошук взаємоприйнятного рішення цього конфлікту. Але я абсолютно переконаний, що жоден план не допоможе, нічого не буде врегульовано до тих пір, поки президентом Росії залишається Володимир Путін, ніякі плани не спрацюють. Це просто даремні переговори”, – підкреслив Яковина.

За словами експерта, “поки Путін президент, все це буде тривати”.

“Треба віддавати собі звіт у тому, що окупація Донбасу – це майже особистий проект Володимира Путіна, створений для підняття його популярності всередині Росії. Він кинути цей проект не може, оскільки не може так очевидно визнати свою поразку. Але будь-яка людина, який прийде до нього на зміну, одразу ж виведе війська звідти і припинить підтримку сепаратистів, тому що нікому, крім Путіна це не цікаво”, – вважає він.

Як зазначив міжнародник, оточенню президента РФ, т.зв. “колективному Путіну”, набагато цікавіше “Швейцарія і місто Лугано, ніж Луганська область і місто Луганськ”.

“Тому заради зняття санкцій вони готові піти на все. З Кримом історія складніше, але їм знову ж важливіше південне узбережжя Франції, ніж південний берег Криму. Для них рідніше там, а не в Криму. Тому я думаю, що багато хто з них будуть готові з радістю віддати Крим навічно, аби повернути собі південне узбережжя Франції”, – уклав Яковина.

Джерело

Share