З’явилося офіційне підтвердження взяття під контроль значної частини “сірої зони” на окупованій частині Донбасу підрозділами української армії, зокрема, були звільнені відразу 4 населених пункти в околицях лінії фронту.

Про це повідомляють українські інформаційні агентства з посиланням на заяву начальника прес-центру Об’єднаних сил Віталія Саранцева. У коментарі агентству “УНІАН” Саранцев підтвердив опубліковану радником президента інформацію про значне просування підрозділів української армії.

Стало відомо, що за вісім останніх місяців підрозділи української армії провели звільнення від бойовиків і російських військових відразу 4-х населених пунктів: селища Золоте-4 (хутір Вільний) в Луганській області і селищ Південне, Шуми і Росадки в Донецькій області.

Терористи “ЛДНР” і російські військові зазнали колосальних втрат на окупованій частині Донбасу в зіткненнях з українською армією – з моменту початку ООС навесні цього року. Загинуло близько 450 бойовиків, близько 850 поранені.

Дані про втрати терористів публікують інформаційні агентства з посиланням на заяву командувача операцією Об’єднаних сил на Донбасі Сергія Наєва, який вперше розкрив закриті дані ГУР з проведення бойової операції.

Наєв опублікував дані української розвідки, згідно з якими, крім втрат особового складу, було розгромлено 28 одиниць військової техніки, яку Росія поставила найманцям на Донбас.

Джерело

Share