“Захист від кота в мішку”: у Порошенка подали законопроект про обов’язкові дебати перед другим туром

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та народний депутат Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові публічні дебати між кандидатами у президенти перед другим туром виборів.

Про це повідомила Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook передає Прямий.

“Сьогодні ми з Mariya Ionova зареєстрували законопроект про обов‘язкові дебати кандидатів перед другим туром. Виборці мають зробити усвідомлений, а не скайп – вибір. Петро Порошенко готовий до дебатів з будь – яким, хто вийде до другого туру. А от у випадку виходу туди персонажа Зе, є передчуття, що ляльководи спробують його сховати від народу на три тижні. Дуже хочеться дебатів. Боюся, це може виявитися смішніше будь яких гуморин”, – написала вона.

Своє рішення віце-спікер аргументувала кричущим невіглаством кандидата у президенти Володимира Зеленського у нібито профільній для нього сфері – телебаченні.

“Персонаж Зе назвав легендарного полковника Кривоноса “тут є один персонаж”. Й далі щось там, що він пропонував йому бути головним в ЗСУ.

Персонаж Зе дав рецепт , як позбутися олігархізації ЗМІ: олігархи- власники телеканалів мають отримувати прибуток від ТБ): ще й розповів, що багато років керував телеканалами. Люди, які хоча б трохи розуміються на темі українського телебачення, знають, що українські телеканали – глибоко збиткові і дотаційні. В тому числі збитковим є і залишається телеканал, яким Зе керував і той, де він зараз різвиться. Персонаж Зе при цьому не розповів, що робити з шагреновою шкірою вітчизняного рекламного ринку , який зростає тільки в буремні часи виборчої кампанії (коли є реклама і “джинса”), й потім скукожується так, що ні про які прибутки на ТБ не може йти і мови.

Тобто, людина, яка претендує на найвищу посаду в державі, поняття зеленого не має про функціонал міністра оборони( що це далеко не ЗСУ ), й не розбирається в жодній темі, окрім дешевого гумору. Повна і абсолютна некомпетентність. Зелена некомпетентність.

Персонаж, який роками ржав над президентами (окрім Януковича, там було ніззя), мером, спікером і Ляшком , насправді без сценарію і написаного тексту двох слів зв’язати не може.

Саме тому ляльководи ховають кандидата від виборців, щоб , бодай , чогось не бовкнув не з написаного в сценарії. Я проти перетворення виборів на вибори кота в мішку”, – зазначила Геращенко.

Джерело

Share