“Закрий свій паршивий рот”: В Мережі обурені поведінкою вчительки на уроці

У Новоград-Волинському Житомирської області в «Демократичної гімназії» на уроці в одному з середніх класів вчителька образила учня, пише в своєму Facebook користувач Сергій Сергійович, передає Корупція.Інфо

«У Новограді-Волинському вчитель проводить урок, це відбувається в» Демократичної школі «. І це не перший раз. Як на це дивляться батьки ??? А директор в цій школі є, або їй наплювати на це??? Задумайтесь, батьки, як ваших дітей виховують!!! » – написав він.

На відео видно, як вчителька смикає одного учня за піджак. Вона кричала на дитину і кинула в нього портфель. Коли інший школяр запитав, чому вона це робить, то вчителька відповіла: «А ти закрий свій паршивий рот».

У Мережі активно обговорюють даний ролик.

«Те ,що вчать студенти, то є все теорія, то є ідеал. Наше суспільство далеке до ідеалу, все хочемо бути на когось схожими. То на європейців , то на американців ,то на кіношних героїв, і в більшості не позитивни», – написав Володимир Мороз.

«Коли уже студенти- педагоги вчитимуть педагогіку? Та дружити зі словом педагогічність?», – обурюється Олена Вегера.

Даний пост прокоментували представники гімназії. У педколективі відзначили, що будуть розбиратися в ситуації і мають намір провести анонімне анкетування учнів 5-8 класів щодо можливих інших подібних випадків.

 

Share