“Замішаний у мутній історії з отруєнням Ющенка”: Журналіст розкрив сенсаційну інформацію про кандидата Смешка

Український журналіст Денис Казанський висловив думку, що кандидат у президенти Ігор Смешко насправді є технічним кандидатом, обов’язком якого є відтягування голосів на користь влади.

Перш за все, його збентежив той факт, що Смешко очолював СБУ в 2003 році — в той час, коли тодішній президент України Леонід Кучма вже зайняв проросійську позицію і підбирав собі відповідну команду. Свої докази Казанський виклав у відеоблозі на YouTube.

«У цей період жоден інший політик, крім проросійського, опинитися на чолі СБУ не міг. У цей час уже Янукович був прем’єр-міністром, адміністрацію президента очолював Віктор Медведчук — найбільш проросійський політик і навіть найбільш пропутінський. Зрозуміло, що Смешко, працюючи в такій компанії, бути ніким іншим не міг», — каже журналіст.

Крім того, нагадав він, Смешко був замішаний у дуже каламутній історії з отруєнням Віктора Ющенка.

Після відставки з посади глави СБУ він надовго зник і практично не брав участі в публічній політиці. Повернувся Смешко у 2014 році, коли був раптово призначений радником новообраного президента України Петра Порошенка. Цю посаду він обіймав до січня 2019 року — аж до свого висунення в президенти.

«Це говорить про те, що Смешко — провладний технічний кандидат, який відбирає голоси насамперед у Гриценка. Тому Гордон (Дмитро, журналіст. — Ред.) трохи лукавить, коли критикує владу, а потім закликає голосувати за Смешка. Він точно не той політик, на якого потрібно витрачати свій голос. Це недоцільно. Адже технічний кандидат — це різновид шахрайства. Тому цінуйте ваш голос і робіть ваш вибір відповідально», — підсумував Казанський.

Джерело

Share