“Запарю мівіни, відсвяткую! Дякую пане міністре…”: У Мережі висміяли заяву Клімкіна про укладення безвізу з ще однією країною

Українці отримали безвіз ще з однією країною, тепер можна в’їжджати в 125 країн світу, передає Корупція.Інфо

Павло Клімкін на своїй офіційній сторінці в твіттер розповів про те, що підписав угоду про скасування віз з ще однією країною. Міністр закордонних справ зізнався, що це Катар. Про цю угоду розповідав на початку місяця Петро Порошенко.

«Підписав кілька угод, серед них – безвізовий режим з Катаром. Безвізовий прорив в (Персидській – КР) затоці і не тільки триває », – написав Клімкін в Твіттері.

Сама угода вступить в силу приблизно через місяць, коли будуть вирішені і залагоджені всі необхідні нюанси, після чого українці зможуть знаходитися на території цієї держави без оформлення візи протягом 90 днів.

Правда в коментарях українці висловилися неоднозначно, сама угода-то негативу не викликала, але й не порадувала користувачів соціальних мереж.

«А я мрію не про Катар, а про нормальний курсі гривні, щоб можна було по-людськи їздити по безвізу в країни ЄС», «Не знаю, хто туди їздить, але все одно приємно!», «Запарю мівіни, відсвяткую! Дякую пане міністр … «,» Звичайно все це добре, але на жаль багатьом українцям нема на що подорожувати «

Share