Збувається кожне слово: Скрябін незадовго до смерті передбачив долю України

Андрій Кузьменко, який трагічно загинув в автокатастрофі фронтмен гурту “Скрябін”, в своєму останньому інтерв’ю залишив пророцтво про Донбас, яке містичним чином збулося. Зараз багато хто вірить, що аварія, яка трапилася з Кузьмою, виникла не випадково. Адже він говорив про політику, владу і антитерористичну операцію на сході країни.

Скрябін говорив, що АТО не триватиме кілька тижнів або кілька років. Так, на думку виконавця, до конфлікту на Донбасі призвів не бунт терористів, а саме вторгнення Росії в Україну, а значить, всі ці події закінчаться не скоро.

Артист міркував про мобілізацію. Для антитерористичної операції ніхто б не став мобілізувати громадян – це характерно лише для держави в стані війни. Скрябін також припустив, що війна на сході України не закінчується не тільки з тієї причини, що цього не бажає Росія, але і тому, що владі нашої країни це вигідно.

Кузьма підкреслив, що жоден депутат і жоден президент за всі роки незалежності не зробив для цієї країни абсолютно нічого, щоб цієї війни не було. З приводу керівництва нашої країни незадовго до своєї смерті Андрій Кузьменко заявив:

“Я хотів сказати всім нашим політикам, що я їх просто не поважаю. Хотілося б, щоб вони або їхні нащадки обов’язково відчули на собі те, що відчувають мами тих пацанів, що не повернулися додому. Нехай вони знають, що кров цих хлопців на їх руках. Хотілося б, щоб рано чи пізно вони все відповіли. Не знаю, до чого ці політики приведуть Україну, але, вибачте за відвертість, мене це все дістало. Не бачу ніякого позитивного виходу”.

Джерело

Share