“Здай корупціонера – отримай винагороду”: У Зеленського зробили гучHу заяву про боротьбу з корупцією

Ініціатива «Здай корупціонера», що проводиться командою переможця президентських виборів, передбачає виплату 10% винагороди громадянину, який викрив корупціонера.

Найближчим часом команда переможця президентських виборів в Україні Володимира Зеленського почне спроби реалізувати в Україні нову антикорупційну ініціативу «Здай корупціонера», заявив спікер штабу Зеленського Дмитро Разумков в ефірі телеканалу 112 Україна, 26 квітня.

Ініціатива «Здай корупціонера», що проводиться командою переможця президентських виборів, передбачає виплату 10% винагороди громадянину, який викриє корупціонера, від тих грошей, які будуть повернуті в бюджет після упіймання корупціонера правоохоронцями.

«Що стосується 10%, дійсно є така ідея, ми будемо пробувати її реалізувати. Якщо ви допоможете відправити корупціонера за ґрати в рамках чинного законодавства, в рамках доказової бази, яка при вашій допомозі, в тому числі, буде зібрана, то напевно, ви будете заслуговувати на захист держави і на певну компенсацію за вашу добровільну допомогу. Ми будемо намагатися реалізувати це в реальності», – підкреслив Разумков.

При цьому він вказав, що антикорупційні структури будуть працювати в повній автономності.

«Це повинні бути незалежні структури, які будуть працювати автономно від президента, від народних депутатів, від Кабінету Міністрів, і в тому числі, якщо хтось з перерахованих вище порушить закон», – заявив Разумков.

Джерело

Share