Зеленський ганебно втік від Олексія Гончаренка та його гострих питань на камеру: подробиці

Нардеп вирішив “випробувати на міцність” кандидата в президенти і переслідував його буквально по п’ятах, задаючи незручні питання.

Заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко намагався поговорити з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським, але той врятувався втечею і зник в офісній будівлі, повідомляє “Діалог.UA“.

Депутат підкараулив “Зе” разом зі знімальною групою телеканалу “Прямий”, щоб перед камерою озвучити ряд питань, що стосуються державного устрою в разі, якщо Володимир все-таки стане главою держави. Але нічого не добився, політик-початківець не захотів нічого йому розповісти.

Відео своїх пригод Олексій Гончаренко опублікував на своїй сторінці в Facebook ввечері, 21 березня.

“Кандидат в президенти краще почувається на сцені перед олігархами, а не в політичній дискусії”, – констатував Гончаренко.

” “Слуга народу”від народу насправді дуже далекий. Те, що ми бачили в серіалі, і те, що бачимо в реальному житті, дві великі різниці”, – резюмував нардеп і висловив побоювання, що в разі перемоги на виборах Зеленський точно так само стане тікати від власних виборців і міжнародних делегацій.

Нагадаємо, Ігор Кондратюк жорстко висловився про Володимира Зеленського, заявивши, що той чинить нечесно, конвертуючи кіношну популярність в політичну кар’єру.

Джерело

Share