Зеленський кардинально змінив правила для українців!

У команді глави України Володимира Зеленського ініціювали зміни в правилах для відвідувачів Адміністрації президента.

Вони стосуються, зокрема, дрес-коду, повідомив четвертий номер виборчого списку партії “Слуга народу”, підприємець і волонтер Давид Арахамія в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“До Адміністрації вже можна [приходити в шортах]. Мене не пускали. Кажуть: дрес-код. Я кажу: хто дрес-код затвердив? Вони кажуть, що не знають. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрес-код, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна”, – розповів кандидат у депутати.

Арахамія додав, що зміни також були внесені в документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі Адміністрації з ноутбуком.

“Розумієте, в Адміністрацію президента не можна без спеціального дозволу пройти з комп’ютером. Але там багато журналістів ходить, експертів. І у них є комп’ютери.

Я кажу: чому iPhone можна, iPad як планшет можна (це фактично комп’ютер), а комп’ютер уже не можна? Ось що за дурня? Просто ніхто не “парився”. Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли й підписали документ, зараз можна і з ноутбуком. Тобто це такі вже дві маленькі реформи”, – зазначив Арахамія.

“У нас – аналогічні ідеї і думки, тому що просто спекотно… Поки на офіційному рівні це в робочому процесі. Цей процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, тому що ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застарілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація”, – сказала Побєдоносцева.

“Залишилося врегулювати це питання, щоб по всіх інстанціях це пройшло”, – додала вона.

Окрім цього варто нагадати, що на сайті президента України 6 червня з’явилася петиція, в якій пропонується перенести адміністрацію глави держави на лівий берег Києва.

Для того, щоб її розглянули, необхідно зібрати 25 тис. підписів за 92 дні. Поки голоси під петицією тільки почали набиратися.

Її автор Андрій Юсов зазначив, що переїзд Адміністрації президента на лівий берег української столиці дозволить розвантажити її центр від транспорту і зробить більш зручним для киян і привабливим для туристів.

Також в петиції акцентується увага на тому, що розміщення Адміністрації президента на лівому березі Києва дасть поштовх для підвищення благоустрою та розвитку цієї частини міста, підніме її престиж. Достатній простір під забудову або реконструкцію дозволить створити хороші умови для роботи відомства без обмежень комфорту киян.

Джерело

Share