Зеленський копіює Ляшка, – політолог

Керівник студії “Квартал-95” Володимир Зеленський, який нещодавно оголосив про свою участь у президентських перегонах, копіює лідера РПЛ Олега Ляшка для того аби акумулювати електоральний ресурс. Про це на своїй сторінці у Facebook написав політолог Володимир Цибулько.

За його словами, Зеленський, за браком компетенції та політичного досвіду повністю скопіював тези Олега Ляшка. “Найбільш цікавим фактом є те, що прослідковується тенденція у риториці актора. Зеленський майже скрізь копіює Ляшка, чого тільки вартує згадування: “Мінські угоди не працюють. Йти туди війною? Я проти. Наша мета – зберегти людей. Хоч з чортом лисим готовий говорити, аби не вмирали люди” – практично повністю зплагіачена у лідера Радикальної партії.

<iframe src=»https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvolodymyr.tsybulko%2Fposts%2F2458236737539790&width=500″ width=»500″ height=»287″ style=»border:none;overflow:hidden» scrolling=»no» frameborder=»0″ allowTransparency=»true» allow=»encrypted-media»></iframe>

У Зеленського, як у актора, немає змоги запропонувати власний політичний продукт, тому доводиться копіювати вислови досвідчених політиків”, – переконаний експерт. Цибулько впевнений, що модель поведінки головного радикала, шоумен-кандидат Зеленський обрав невипадково. “Олег Ляшко знає, як говорить народ, так як є вихідцем з інтернату, трудову кар’єру починав із самих низів, часто зустрічається з українцями і є по ділу професійним політиком, і представником інтересів звичайних людей. У свою чергу Зеленський є професійним актором, який копіюванням заробляє собі на життя, лише граючи політиків і прислуговуючи різного роду олігархам”, – говорить політолог.

Експерт запевняє, що копіювання з самого початку є програшною стратегією для Володимира Зеленського. “Можливо в гумористичних колах нормально красти чужі жарти, що навіть може виглядати смішно. Але в даний момент, спроби Зеленським один в один копіювати Ляшка виглядають хайпово, однак стратегічно програшно. І найголовніше, загравання з олігархами разом із інтелектуальною порожнечею кандидата і відсутністю досвіду, точно веде не до сміху”, – резюмує Цибулько.

Share