Зеленський проговорився: Стало відомо, хто готує нам президента

“Купа “дресирувальників” готувала Володимира Зеленського до зразково-показової зустрічі з дуже локальною та лояльною бізнес-групою.

Змусили визубрити текст, 10 разів все повторити, більшість тексту комік повторив адекватно, а сам текст переважно було виголошено майже виразно. Хоча вимовляв його Володимир з виразом повного нерозуміння усього сказаного. Щоб повернути собі трошки впевненості, він же поліз в свої “думки”, але нічого кращого, як проанонсувати встановлення цензури не зумів.

Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише політолог Тарас Чорновіл.

За його словами, Зеленський ощасливив присутніх новиною, що ФОПи будуть платити єдиний податок в розмірі 6%. Все похихотіли. Мовляв, цей хлопець навіть не здогадується, що ставка у нас вже давно визначена в межах 5% для тих, хто не платить ПДВ, і 3% для платників ПДВ. Політолог зазначає, що насправді тут не сміятися треба, а за голову хапатися. Адже насправді ж ця цифра 6% не з неба взялася.

Політолог підкреслює: “Що Зеленського інструктори змусили визубрити, то він слухняно і повторив”. Ось тільки інструктори ці всі правильно сказали, але не про Україну, а про свою власну державу. Тому що ставка 6% діє в РФ. А російські інструктори мають фатальну звичку ігнорувати законодавство країн, в яких “дресирують” своїх підопічних.

Джерело

Share