Зеленський розповів, що “світить” українським олігархам в разі його перемоги на виборах

Кандидат в президенти і лідер “Кварталу 95” Володимир Зеленський висловив думку, що вплинути на діяльність олігархів в Україні можна контролем над новинами на телеканалах, які їм належать повідомляє Главред.

“У нас п’ять олігархів володіють п’ятьма групами телевізійних каналів, і нічого з цим ми поки не можемо зробити. Хоча у нас є гарне рішення, як їх всіх перетворити в портфельних інвесторів, щоб вони не впливали на новинну політику. Вони повинні отримувати прибуток з каналів” , – сказав він на зустрічі з керівництвом Європейської бізнес асоціації, Американської торговельної палати та Спілки українських підприємців.

За словами шоумена, він добре знайомий з телевізійним бізнесом і переконаний, що новинну політику телеканалів повинна регулювати “Нацрада з питань телерадіомовлення”, а не власники-олігархи.

Зеленський заявив, що “Квартал 95” співпрацює з телеканалом “1 + 1” на умовах абсолютної партнерської вигоди. Контракт з “Інтером” він розірвав, оскільки телеканал почав “грати в якісь політичні ігри”.

“Допомагати олігархам я не збираюся, я не для цього туди йду, щоб бруднити своє ім’я”, – заявив бізнесменам Зеленський.

джерело

Share