Зеленський сьогодні згадав про страшне пророцтво Кузьми: Як же він мав рацію…

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський нагадав країні, що про деякі загиблих героїв просто не можна забувати.

Відповідне відео лідер партії «Слуга народу» опублікував в своєму Instagram-акаунті. повідомляє akcenty.com.ua

«Я хотів сказати всім нашим політикам, що я їх просто не поважаю. Хотілося б, щоб вони або їхні нащадки обов’язково відчули на собі те, що відчувають мами тих пацанів, що не повернулися додому. Нехай вони знають, що кров цих хлопців на їх руках. Хотілося б, щоб рано чи пізно вони за все відповіли. Не знаю, до чого ці політики приведуть Україну, але, вибачте за відвертість, мене це все дістало. Не бачу ніякого позитивного виходу », – ці слова незадовго до своєї смерті сказав український музикант Андрій Кузьменко.

Володимир Зеленський солідарний з Кузьмою

За уривком з відео-інтерв’ю Кузьми Володимир Зеленський опублікував красномовні слова чинного президента країни Порошенко, який обіцяє відрубати руки тим, хто буде красти у армії. Закінчується відео вельми показово. «Ну ось наскільки ж він має рацію», – підписав відео Володимир Зеленський.

Цілком ймовірно, шоумен в черговий раз натякнув, що деякі українські політики не чисті на руку. Не так давно Володимир Зеленський говорив про те, що де-не по кому з можновладців в Україні плаче тюрма. Судячи з тону коментарів від передплатників Зеленського, вони абсолютно згодні з цією точкою зору. «Володимир, Ви повинні це зробити! Народ України тільки в Вас і вірить »,« Він реально прав. Як шкода, що його прибрали »,« Золоті слова », – написали користувачі в коментарях, підтримавши таким чином і Кузьму, і Зеленського.

1

Джерело

Share