Зеленський вразив українців заявою про тарифи на комуналку: «повний капець»

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський вирішив знайти спосіб побороти одну з головних проблем українців — захмарні тарифи на комуналку

Коротким відео в Instagram кандидат в президенти України Володимир Зеленський анонсував новий випуск влоги «Зе Президент Слуга Народу»: «Платити неможливо зменшити», — сказано в підписі до ролика. повідомляє politeka.net

«Хлопці і дівчата, не дивлячись на те, що ми знаходимося на зйомках Слуги народу-3, розмова у нас буде про інше. Цю тему ми обговорювали щільно досить з професіоналами, з експертами, тема, яка дуже сильно хвилює народ України, дам підказку: на «т» починається, на повний капець закінчується — тарифи на комуналку », — розповів Зеленський.

«Чекаю вже коли він стане президентом, мені здається буде 🔥», «Володимир, ми з вами !!!», «Якщо тарифи на комунальні послуги будуть зростати такими ж темпами, то половині країни доведеться позбутися як мінімум однієї нирки», «Красень . Найкращий гуморист », — пишуть українці в коментарях.

Комік пожартував, що нарешті зрозумів суть відомого всім політичного передвиборчого гасла: «реальні справи, а не брехливі обіцянки». Розібратися в цьому і допомогти слузі народу взявся Андрій Герус, представник Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг.

«В цілому скласти тарифи з кінцевим споживачем і домогосподарством: електрику, сміття, газ, тепло, прибудинкова територія. В середньому у них зарплата 10 тисяч гривень. Повинні витратити по 3 тисячі гривень (приблизно), але якщо якась компанія займається газом, то їй потрібна ринкова ціна, і її не цікавить наприклад сміття. Звідси така низька якість послуги », — пояснив експерт.

Крім того, субсидії урізали, залишилося 4 мільйони субсідіантов, частина домогосподарств не має субсидій, тому виникає заборгованість, яка виросла до 50 мільярдів гривень з 28 мільярдів. Тобто, зарплата на підприємствах менше, її намагаються компенсувати за рахунок підйому тарифів, в результаті — до кінцевого споживача, нас з вами, доходить зовсім інша ціна, в рази більше, ніж вона повинна бути.

Джерело

Share