Зеленський запропонував українцям обрати генпрокурора, прем’єра,та голову СБУ

За словами кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського, уже 28 років президент країни “призначає на посади свого кума чи армійського друга”, але це нікому не подобається. Він закликав українців працювати разом над “командою мрії”.

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський пропонує виборцям узяти участь у виборі претендентів на головні посади в державі. Відповідне відеозвернення Зеленський опублікував у Facebook 25 лютого, пише Гордон.

Кому подобається, коли президент призначає на посади свого кума чи армійського друга? Чому так відбувається вже 28 років? Ми разом із тобою написали програму “Україна мрії”. Зараз наступний крок – команда мрії”, – заявив Зеленський.

Він закликав українців заходити на сайт його команди і пропонувати, хто має бути прем’єр-міністром України, генеральним прокурором, головою Служби безпеки України, міністром закордонних справ, міністром оборони.

“Зробимо це разом”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. Центрвиборчком зареєстрував 44 кандидатів.

Згідно з оприлюдненим 20 лютого опитуванням Центру Разумкова, Зеленський є лідером президентського рейтингу. За шоумена проголосувало б 19% із тих опитаних, хто братиме участь у виборах. За ним ідуть чинний президент Петро Порошенко з 16,8% голосів респондентів і лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко з 13,8%.

Джерело

Share