Зеленський здобув перемогу: «Верховний суд прийняв рішення»

Лідер “Кварталу 95” Володимир Зеленський обставив іншого кандидата в президенти України після великого скандалу

25 лютого Верховна Суд виніс на користь шоумена рішення за позовом журналістки Юлії Литвиненко, яка також балотується на пост глави держави. Він не виявив порушень з боку Володимира Зеленського.

Раніше Юлія Литвиненко подала судовий позов проти свого конкурента в передвиборній гонці і телеканалу “1 + 1”. Журналістка зажадала визнати протиправним виступ Володимира Зеленського на гумористичній програмі «Ліга Сміху», яка транслювалася на згаданому каналі 15 лютого. Як заявила Литвиненко, роль ведучого варто розцінювати, як передвиборну агітацію. До того ж, кандидат просила Верховний суд відшукати порушення у фінансуванні виборчої кампанії Володимира Зеленського.

В результаті Верховний суд прийняв сенсаційне рішення на користь шоумена. Верховний Суд визнав позов Юлії Литвиненко безпідставним. А тому відмовив у його задоволенні в повному обсязі, визнавши перемогу ведучого “Ліги Сміху”.

Раніше з’явилася інформація, що чинна влада спробують дискредитувати Володимира Зеленського через його творчість. Зокрема, за вказівкою Петра Порошенка політики можуть

заборонити трансляцію третього сезону “Слуги народу” на українських телеканалах. Про таке змові попередив журналіст Олександр Дубінський. Він показав листування нардепа БПП Олександра Черненко з людиною, представляє помічником президента України.

Володимир Зеленський оперативно прокоментував чутки. За його словами, скандал співслужив проекту хорошу службу:

«По-перше, я вдячний. Я вражений трошки, але вдячний. Такого маркетингу Студія «Квартал 95», а саме – фільм «Слуга народу-3» ніколи б не отримав », – заявив Зеленський журналістам. У той же час, кандидат обурився нечесними методами боротьби, до яких вдаються учасники передвиборної гонки.

Джерело

Share