Зеленський зробив заяву щодо дебатів з Порошенком

Для кандидата байдуже, з ким дискутувати у другому турі.

Володимир Зеленський під час брифінгу у своєму передвиборному штабі заявив, що готовий дебатувати з Петром Порошенком, який, за даними екзит-полів, проходить до другого туру виборів президента.

“Та я готовий. Я готовий. Порошенко, не Порошенко. Яка мені різниця?” – відповів він на питання журналістки. Про це повідомляє ТСН.

При цьому Зеленський відповів на репліку чинного президента про те, що шоумен – це маріонетка бізнесмена Ігоря Коломойського: “Так Ви маріонетка Свинарчука? Чи Свинарчук – Ваша маріонетка?”.

Як повідомлялося раніше, в Україні завершилося голосування на першому турі виборів президента України. За даними “Національного екзит-полу 2019” станом станом на 20.00 за кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського проголосували – 30,6%, за чинного главу держави Петра Порошенка – 17,8%, за лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко – 14,2% виборців.

В результатах екзит-полу на замовлення ТСН станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці – Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко – 14%.

Згідно із даними екзит-полу центру SOCIS, співзасновником якого є головний ідеолог БПП Ігор Гринів, на замовлення телеканалу “Прямий”, різниця між Зеленським (29,25%) та Порошенком (19,19%) трохи менша, однак вони вдвох також проходять у другий тур.

На третьому місці опинилися Юлія Тимошенко (13,75%), на четвертому – Юрій Бойко (9,24%), а замкнув першу п’ятірку Анатолій Гриценко (7,91%).

Джерело

Share