Зеленському готують неприємний сюрприз в Раді: «Ще не встиг в’їхати в АП»! (Відео)

Українські парламентарії вирішили «підкласти свиню» обраному президентові Володимиру Зеленскому, поки той ще не в’їхав у свою Адміністрацію

Про це повідомляють українські журналісти.

Водночас сама ініціатор законопроекту розповіла, чому вважає процедуру імпічменту “беззубою”.

«Імпічмент – ця процедура прописана в Конституції України. І вона, на жаль, є беззубою. Нічого в законі додати не можна. Щоб ми не прописали – без зміни Конституції – нічого не станеться. Тому що 4/5 депутатів Ради не буває фізично, не кажучи вже й про те, що вони повинні проголосувати «За», – зазначила Сироїд.

Як повідомлялося раніше, Дмитро Разумков заявив, що в команді новообраного президента України Володимира Зеленського вже є кілька готових нових законопроектів. Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського заявив про готовність команди подати у Верховну Раду нові законопроекти.

Про це Дмитро Разумков повідомив на брифінгу в понеділок:

«Нам не треба час для мобілізації, ми вже ведемо цю роботу, ми вели її протягом всієї виборчої кампанії. Напрацьовується концепція, під неї пишуться законопроекти для того, щоб коли Володимир Олександрович вступить у свої права президента країни, він міг відразу приступити до ефективної роботи і взаємодіяти з парламентом», — відповів він на питання журналістів про те, скільки часу знадобиться команді Зеленського після інавгурації, щоб почати повноцінну роботу.

Джерело

Share