Жах у Києві: Водій маршрутки побив пасажира битою через зауваження

НП у Києві: Водій маршрутки побив пасажира битою через зауваження.

У Києві водій маршрутки №301 (станція Новобіличі — с. Вишневе) битою побив пасажира, за те, що той зробив йому зауваження. За словами постраждалого жителя Вінниці, Юрія Кирилюка, водій вів себе абсолютно неадекватно.

«На кінцевій зупинці я сів у маршрутку. Водій відразу кинувся в очі: то каву пив, курив, голосно говорив. Потім почав приставати до молодої дівчини.Через таку зухвалу поведінку вона навіть відмовилася сідати в маршрутку», — розповідає вінниччанин.

Чоловік зазначив, що після того, як маршрутка рушила, водій продовжував вести себе неадекватно. «Я викликав міліцію і, між іншим, запитав у водія, чому він так себе поводить? І у відповідь почув, щоб я йшов з салону, а якщо буду ще щось говорити, то отримаю битою по голові. Слово за слово, і водій перейшов до дії. Біта в нього лежала прямо біля лобового скла», — повідомив пасажир. За словами потерпілого, водій виволік його з автобуса і побив на очах у перехожих і пасажирів маршрутки.

«Вискочив з салону і накинувся на мене. Слава Богу, переломів немає, але багато ударів по лівій стороні тіла. Він також розбив мій телефон, коли я спробував зняти на відео його машину з номерами», — розповів Кирилюк. Незабаром на місце події прибув наряд патрульної поліції. Постраждалий написав заяву і зняв побої. «Столичні копи порушили кримінальне провадження. Її вже передали до суду. Чекаю першого засідання», — розповів потерпілий.

Share