“Життя людське кінцеве. Кінцевим буде і його …”: Турчинов заявив, що Путіну залишилося не довго

Кінець правління російського президента Володимира Путіна може трапиться раніше, ніж він думає, передає Корупція.Інфо.

Таку думку в інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН» Дмитру Гордону висловив секретар Ради нацбезпеки і оборони України, а в 2014 році – виконуючий обов’язки президента України Олександр Турчинов

Володимира Путіна не обирали президентом Росії, він сам продовжив собі повноваження, повідомив в інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН», журналісту і телеведучому Дмитру Гордону колишній в.о. президента України, секретар Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов.

«Ніякого обрання не було. Він просто продовжив собі повноваження, і таке відчуття, що продовжить їх найближчим часом на необмежений термін. Але життя людське кінцеве. Кінцевим буде і його влада, при цьому цей кінець може статися набагато швидше, ніж він може собі уявити «, – переконаний секретар РНБО.

31 грудня 1999 року згідно рішення президента РФ Бориса Єльцина Путін був призначений виконуючим обов’язки президента в зв’язку з відходом Єльцина в дострокову відставку.

У 2000 році Путін був обраний на пост президента РФ. Після двох термінів, в 2008 році, він перейшов на посаду глави уряду РФ, а президентом став Дмитро Медведєв. Згідно з конституцією Росії, президентську посаду можна займати не більше двох термінів поспіль.

Путін знову був обраний президентом в 2012 році.

18 березня 2018 року – в день річниці анексії Криму – в Росії пройшли президентські вибори. За даними Центрвиборчкому Росії, на виборах Путіна підтримали 76,69% ​​виборців.

Share