Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив гучну новину про російських спецназівців Єрофєєва та Александрова, яких у травні 2016 року обміняли на Надію Савченко

Російських спецназівців Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова, яких у травні 2016 року обміняли на українську льотчицю, колишню депутатку Надію Савченко, нині вже немає у живих.

“Де зараз російські військові Єрофєєв і Александров, яких обміняли на Савченко? Їхні адвокати стверджують, що з ними все гаразд. Але, за моїми даними, Єрофєєва хтось зaрізaв просто в нього вдома. А Александров опинився в Сирії і майже одразу – серед бойових втрат”, – заявив ТСН журналіст Андрій Цаплієнко.

Зазначимо, що ГРУшник Єрофєєв був затриманий разом зі своїм колегою Александровим 16 травня 2015 року в зоні бойових дій у Луганській області.

Під час допиту капітан Єрофєєв зізнався, що очолював диверсійно-розвідувальну групу з 12 осіб, до складу якої входив сержант Александров.

ГРУшників було засуджено до позбавлення волі на 14 років із конфіскацією всього майна. Згодом вони стали учасниками обміну й повернулися до РФ.

Джерело

Share