Журналіст: “Якщо вже ходити до церкви, то до такої, яка молиться за твою країну, за твою армію і, найголовніше, за людей, які в ній живуть”

Український журналіст, блогер, власний кореспондент УНІАН у Москві Роман Цимбалюк у своєму блозі пише про те, що два роки тому в Михайлівському соборі він хрестив свого сина.

Роман розповідає, що Платону тоді вже було більше року, і у нього була своя задача на цьому заході – він намагався «непомітно» зняти хрест з батюшки.

За словами журналіста, провести цей обряд в храмі УПЦ КП для нього було принциповим питанням. Робити це в Москві в церквы, священики якої благословляють на війну з твоєю країною, неприпустимо.

Два роки тому ніхто не думав про Томос, і можливо, для когось ця церква була не зовсім «правильною» з точки зору канонів. На думку Цимбалюка, Всевишньому все одно, до якої церкви люди ходять. Він захищає всіх дітей, незалежно від того, як називається віра їх батьків.

Цимбалюк зазначає, що ми живемо тут і зараз. Журналіст пише, що особисто для нього правило просте: якщо вже ходити до церкви, то до такої, яка молиться за твою країну, за твою армію і, найголовніше, за людей, які в ній живуть.

Тоді в Михайлівському соборі вони познайомилися з чудовими людьми, однодумцями.

Share