Журналісти відсмалили: представившись Кононенком по телефону, запропонували депутату Барні за $80 тис проголосувати закон і от що було далі

Журналісти 24 каналу влаштували провокацію, розіслали СМС депутатам різних фракцій з проханням проголосувати необхідний законопроект, але зовсім не безкоштовно.

Як водиться в українському парламенті при необхідності протягти якийсь закон, і цього разу депутатам запропонували по 50 тис. доларів.

Треба зазначити що депутат від БПП Барна, був на цей час у Польщі і теж отримав СМС з пропозицією, але далі дивимось і аналізуємо.

Сам депутат Олег Барна вже відреагував на сюжет каналу 24, та написав у своєму фейсбук наступне:

“Справжнім журналістом ви, продавши професійну честь і кинувши під ноги людську гідність, вже ніколи не станете.

А на звання жовтомордика ви вже здали іспит. Чекаю професійної оцінки від справжніх журналістів. Коломойського жовтомордик вже почав називати мене фашистом.

А усім решту ще б порадив ПОДУМАТИ, чому в переписі я його обманював з квитками, з вилітом з Польщі, що вже у Києві, мене ще до тепер не “купили” за продаж землі, за партійну систему виборів, за зняття В. Наливайченка з СБУ, за приватизацію спиртової галузі, за гендерної рівність, за ЛГБД рівність … інші умови коаліційної угоди?

Може жовтомордик і на цьому попробує мене купити, але без кодування типу 50К, а в лоб, щоб було усім і мені зрозуміло без його пояснень і дописів?”

Share