“Знадобилося майже 5 років, щоб зрозуміти, що Росія не Україна”: Зрадник України біжить з Криму

Бізнесмен з Криму Олег Зубков, який підтримав анексію півострова, через 5 років “прозрів” і біжить з окупованого Криму в Португалію.

Відверте інтерв’ю про анексію Зубков дав виданню Крим.Реалії, повідомляє Prefiks Blog.

Засновник кримського сафарі-парку “Тайган” Зубков в 2014 році активно підтримав і навіть допомагав Росії окупувати український півострів. Однак “рідна гавань” виявилася далеко не така привітна, як очікував колаборант. Окупанти не стали церемонитися з бізнесменом і почали тиснути на його бізнес, в тому числі і за допомогою кримінального переслідування.

Сьогодні зрадник повністю розчарувався в Росії і з теплотою згадує життя за України.

“Мені було потрібно майже 5 років, щоб зрозуміти, що Росія не Україна, і ніхто – ні Аксьонов (ватажок окупованого Криму – ред.), і його послідовники – не дозволять розвиватися простій людині в Криму”, – поскаржився колишній шанувальник “руского міра” , уточнивши, що звик до постійного розвитку в українському Криму, а за Росії “з кожним роком все ускладнюється в гіршу сторону”.

“Сьогодні в Ялті продається або здається в оренду кожне друге кафе або магазин. До окупації такої картини не було і близько”, – зазначив Зубков, уточнивши, що жителі півострова розчаровані в Росії і не бачать жодних перспектив.

“Російська влада через своїх” гоблінів “на місцях виштовхує і виживає всіх, хто мислить нестандартно …, хто нас

Джерело

Share