Знизити ціну на газ! Нардеп Зеленського зробив несподівану заяву, лише дві умови

Нардеп від партії “Слуга народу” Олександр Дубінський розповів, як можна знизити тарифи на газ для українців.

Відповідне відео він опублікував на власному YouTube-каналі.

За словами Дубінського, зараз українці значно переплачують за газ. Ціну на нього можна знизити, однак для цього потрібна політична воля.

“Для зниження тарифів є всі підстави, для цього потрібно лише прийняти рішення Кабінету міністрів та Нафтогазу, які затверджують відповідні тарифи”, – заявив Дубинський.

Окрім цього, Олександр Дубінський додав, що Нафтогаз може закупити більше газу по літній ціні, аби зберігати його у сховищах. Таким чином ціна на газ для населення буде меншою.

Додамо, що Дубінський також розповів про те, як йому вдалося стати кандидатом, а вже пізніше і народним депутатом від партії “Слуга Народу”.

Дубінський розповідає, що написав пост у Facebook, що збирається балотуватися, і «якщо партія «Слуга народу» зволить дати мені свій бренд, я буду безмірно вдячний, що вони пішли на це».

Дубінський гадає, що, «враховуючи його персоналію», рішення про його висунення приймав особисто Зеленський.

Після йому зателефонувала «людина з партії і сказала, що якщо це не жарт, вони готові підтримати і зареєструвати його кандидатом від партії «Слуга народу». Прізвище того, хто телефонував, він називати не хоче, скільки коштувала передвиборча кампанія — не памʼятає.

Усе, за його словами, пройшло через виборчий фонд, оскільки конкуренти хотіли його піймати хоч на чомусь.

А ще він заявив, що неправильно встановлювати кількість депутатів, які б мали право подавати законопроєкти. Незрозуміло, як тоді розподілятиметься баланс інтересів всередині ВРУ. До того ж таке право парламентарям надали люди, які їх обрали.

Він розповів: зараз бачитимемо різноманітні напрямки урізання депутатських повноважень в парламенті. Зокрема, йдеться про намагання скоротити кількість депутатів, які можуть подавати законопроєкти.

«Я колегам кажу: «А чого це раптом?». Наприклад, у мене на окрузі – 160 тисяч осіб, які за мене голосували. Якщо взяти усю київську область, вийде 1,5 мільйона осіб, а це – всього 10 депутатів», – зауважив Дубінський.

Тож він переконаний: такий посил є неправильним ще з самого початку.

«Якщо є інструмент законодавчої ініціативи, прописаний у законі, і люди, обрані депутатами, чому ми визначаємо, скільки депутатів може подати законопроєкт, а скільки – ні. Як тоді розподіляється баланс інтересів всередині парламенту?», – зауважив Дубінський.

Адже, на його думку, парламент – дискусійний майданчик, там не може бути одностайності, мовляв, це не Радянський союз чи КПРС.

«Законопроєкт, де буде скорочення кількості депутатів, які, мінімально, можуть подавати закон, я підтримувати не буду», – заявив Дубінський.

https://korupciya.com/znyzyty-czinu-na-gaz-nardep-zelenskogo-zrobyv-nespodivanu-zayavu-lyshe-dvi-umovy/

Share