ЗСУ на Донбасі знищили хвалений російський танк “Привид”. Навіть не відчули!

Бійці ЗСУ знищили унікальний російський танк Т-72Б3 (ПРИВИД), який був доставлений на територію Донбасу для «випробування» у війні з Україною.

Про це стало відомо українським розвідникам.

Танк був доставлений в Україну особисто капітаном Збройних сил Російської Федерації Юрієм Прилуцьким. За словами, вже всім відомої Світлани Дрюк це була «найкраща техніка в батальйоні» і саме після цього вона здійснила вихід на територію підконтрольну українській владі.

В сюжеті популярного телеканалу, було продемонстровано Акт технічного стану танку Т-72Б3 заводський номер №Ж12ВТ5838 (122).

Танк, згідно документу належить до військової частини Збройних сил Російської Федерації 65384. Згідно відкритих даних це 17 мотострілецька бригада, що дислокується на території Чеченської республіки в м. Шалі. Згідно з відкритими даними, бригада мала на озброєнні 41 танк модифікації Т-72Б3.

А українські аналітики з «Інформнапалму» ідентифікували серед окупаційних військ фотосвідчення про перебування на Донбасі танкіста 17 бригади Максима Іванова, який потім був нагороджений орденом «За відвагу!»

Танк типу Т-72Бз був трофеїзований українськими військовими під час бойових дій під Іловайськом, однак згодом втрачений у боях.

Танки цього типу були помічені також під час боїв за Дебальцеве.

Т-72Б3 є спробою доведення шляхом модернізації можливостей танку до рівня Т-90А.

Крім цього, як зазначають експерти російський новітній танк Т-14 «Армата» не став ще музейним експонатом виключно завдяки «роздутого навколо нього галасу», без якого «проект був би давно похований як надмірно витратний».

«Розробка нових танків «Армата» не обіцяє технологічного стрибка, який дасть значну перевагу перед конкурентами».

«Армату», як зазначається може «повторити долю попередників, перетворившись в пам’ятник великої ідеї».

І якщо з російською технікою все зрозуміло. То в США вперше показали новий танк M1A2C Abrams з покращеною активною і пасивною бронею. У мережі навіть з’явилися перші знімки і відео нової бойової машини. На них танк проходить випробування на полігоні Юма в штаті Арізона.

До слова, система Trophy використовує радар, щоб виявити наближення ворожих снарядів і ракет, а потім стріляє по ним невеликими снарядами для перехоплення. Збройні сили США мають намір також поставити нову систему на старі танки Abrams M1.

Джерело

Share