Зв’язки з Росією: СБУ візьметься за Зеленського

Служба безпеки України отримала звернення центру “Миротворець” про фінансування виборчої кампанії кандидата в президенти Володимира Зеленського з боку російських спецслужб.

“Отримали звернення. Головне слідче управління вивчатиме”, – сказала речник СБУ Олена Гітлянська, пише Газета.ua з посиланням Інтерфакс-Україна.

У “Миротворці” заявляють, що “спецслужби російського агресора і створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні виборчої кампанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського”.

Це звернення адресовано СБУ, Раді національної безпеки і оборони та Верховній Раді.

РНБО відреагувала на звернення наступним чином.

“До Ради національної безпеки і оборони України надійшов лист про втручання ФСБ РФ у вибори президента України. Згідно із законодавством, РНБО не має повноважень здійснювати оперативно-розшукову діяльність, щоб перевірити наведені факти, тому отримані матеріали направлено до Служби безпеки України”, – повідомили у відомстві.

Сайт “Миротворець” публікує інформацію про людей, які становлять загрозу українській державі та суспільству, скоїли злочини проти основ національної безпеки.

Джерело

Share